O EXTEN CZ

Jsme firma založená v roce 2010, jejíž specializací jsou nízkoenergetické dřevostavby, dřevěné konstrukce a střešní a obvodové pláště. Našimi největšími přednostmi jsou individuální přístup ke klientovi včetně bezplatného poradenství a příznivý poměr kvalita/cena. Firma čerpá z praktických a manažerských dovedností společníků.

Členové našeho týmu mají dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví z oboru dřevostaveb a dřevěných konstrukcí, podíleli se na realizaci stovek zakázek doma i v zahraničí (mj. Německo, Švýcarsko, Norsko, Řecko, Irsko, Slovensko). Jejich neocenitelné zkušenosti a proaktivita směrem k zákazníkovi jsou jedním z hlavních klientských benefitů značky Start House a EXTEN CZ.

Zakázky realizujeme po celé ČR a EU.

V souvislosti se změnami vlastnické a organizační struktury společnosti došlo 22.3.2013 k zápisu těchto změn do obchodního rejstříku. Společnost Start House s.r.o. je přejmenována na EXTEN CZ, spol. s r.o. Pod značkou Start House nadále nabízíme dodávku atypických dřevostaveb na míru zákazníkovi.

EXTEN CZ  primárně nabízí  dodávky atypických, inženýrských konstrukcí na bázi dřeva (lepené nosníky, vazníky, velkorozponové konstrukce). Nabízíme kompletní servis od prvotních konzulatací, studií proveditelnosti, přes přípravu projektové dokumentace až po vlastní realizci a údržbu konstrukcí.

Další naší specializací jsou provětrávané fasády, tyto realizujeme, jak v rámci našich dřevostaveb, tak i jako subdodávky.